عضو شوید !

* لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است!

اخبار داغ

درباره ما

فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک یقه

بی شک روند ماشینی شدن زندگی ، به سرعت در حال پیشرفت بوده و در سال های اخیر ، رشد چشمگیری داشته است .

این روند ، بی اعتنا به وجود موافقان و مخالفان ، خواه ناخواه سیر تکاملی خود را می پیماید و بخشی از زندگی تک تک افراد را در جوامع مختلف ، تحت الشعاع قرار می دهد .

به نحوی که امروزه یافتن راهکارها و شگردهای مناسب برای صرفه جوئی در زمان و انرژی های ارزشمند ، همچون آب ، برق ، سوخت و …. در دستور کار بیشتر جوامع پیشرفته و متمدن قرار گرفته است .

آنچه که در این اثنا موجبات موفقیت و پیشرفت افراد جامعه می شود ، استفاده ی بهینه از زمان و بهره برداری از فرصت های بوجود آمده در برهه های مختلف زمانی است .

ما در این راستا و از فروردین ماه 1397 ، تلاش کردیم تا علاوه بر کاستن از هزینه های شما ، به نحوی عامل موثری باشیم در صرفه جوئی انرژی و زمان !!

افتخار ما این است که با بهره مندی از موفق ترین و به روز ترین سرویس های ارائه ی خدمات دنیا ، نه تنها آرامش ، آسایش و راحتی را برای مشتریان محترم به ارمغان آورده ایم  ، بلکه رضایتمندی قریب به اتفاق آنها را نیز به واسطه ی ارائه خدمات مناسب ، جدید ، تخفیفات ویژه ، حضور در محل ، انتخاب ساده تر و تنوع فراوان ، در کارنامه ی خود ثبت کرده ایم .

ما ، برای نخستین بار ، تجربه ی انتخاب ، پرو و خرید انواع البسه ( زنانه ، مردانه ، بچه گانه ) در طرح ها ، رنگ ها ، مدل ها و اندازه ها از برندهای معتبر مختلف داخلی و خارجی ، در محلی که شما تمایل دارید را ، در کوتاه ترین فاصله ی زمانی ممکن ، برایتان به ارمغان می آوریم .

ارسال سریع و رایگان ، ارائه ی تخفیف حداقل 10 درصدی از فاکتور نمایندگی مربوطه و ضمانت کیفیت ، از مزایای تجربه ی یک خرید کاملأ ایمن ، راحت ، مناسب و بی دغدغه برای خودتان ، همسرتان و یا فرزند دلبندتان است .

شما با تجربه ی یک بار سفارش ، در منزل و یا محل کارتان ، اولأ در کوتاه ترین زمان ممکن ، انواع لباس های چندین فروشگاه را بدون طی کردن حتی یک قدم ، در کنارتان احساس خواهید کرد و ثانیأ بهترین انتخاب در انتظار شما و همه ی اعضای خانواده خواهد بود چرا که امکان تعداد پروهای بیشتری را با خیالی کاملأ آسوده و بدون عجله خواهید داشت .

پیشنهادات کارشناسان و متخصصان آقا و خانم نیز که در قالب استایلیست ، انتخاب شما را جذاب تر ویژه تر و  هیجان انگیزتر می کند ، از دیگر مزایای این طرح عظیم است .

نکته بسیار مهم اینکه ارائه ی همه ی خدمات و سرویس های اعلام شده حتی در صورتیکه خریدی هم انجام ندهید ، کاملأ رایگان و بدون هزینه است ، به این معنا که در صورت تماس با ما و اعزام اکیپ به محل ، به همراه البسه ای که با سلیقه ی خودتان ، تلفنی به کارشناسان فروش مجموعه ی ما سفارش داده اید ، کاملأ رایگان است و هیچ هزینه ای برای شما منظور نخواهد داشت .

یادتان نرود که شما ، با انتخاب ما تنها در زمان و وقت ارزشمندتان صرفه جویی نمی کنید ، بلکه گامی مدبرانه در راستای تحقق اجرای تعهدات و مسئولیت های اجتماعی نیز برداشته اید چرا که ما در کنار هم و با کمک یکدیگر ، در کاهش آلودگی هوا ، ترافیک شهر و البته ، سلامت فرزندانمان ، تأثرگذار خواهیم بود .