یکی از دغدغه هایی که بسیاری از آقایان را آزار می می دهد انتخاب رنگ کفش متناسب با کت و شلوارشان می باشد. انتخاب رنگ مناسب برای کفش ظاهر شما را کامل می کند. شاید بسیاری از افراد بر این باور باشند که کفش اکسسوری کوچکی است که در استایل تاثیر زیادی ندارد اما لازم به ذکر است که اگر در انتخاب رنگ و مدل همین اکسسوری جزئی دقت نشود یک استایل رسمی را به استایل غیر رسمی و یا کژوال تبدیل می کند.در این مقاله به بررسی نحوه ست کردن رنگ کفش با رایج ترین رنگ های کت و شلوار مردانه می پردازیم.

کفش مناسب برای کت و شلوار مشکی

مناسب ترین رنگ کفش برای داشتن یک استایل رسمی و شیک با کت و شلوار مشکی، رنگ مشکی است. به کار گرفتن دیگر رنگ ها به دلیل آن که میزان رسمی بودن را کاهش می دهد اصلا توصیه نمی شود.

کفش مناسب برای کت و شلوار سرمه ای

مناسب ترین رنگ کفش برای داشتن یک استایل رسمی و شیک با کت و شلوار سرمه ای، رنگ مشکی، زرشکی و قهوه ای است.این رنگ ها سازگاری ویژه ای با رنگ سرمه ای دارند. کفش مشکی با کت و شلوار سرمه ای رسمی ترین حالت ممکن است در غیر این صورت می توانید از تناژهای مختلف رنگ زرشکی و قهوه ای استفاده کنید.

کفش مناسب برای کت و شلوار خاکستری روشن

رنگ خاکستری روشن نسبت به رنگ سرمه ای رسمیت کمتری دارد.اما در صورتی که رنگ خاکستری روشن برای کت و شلوار خود انتخاب کردید باید بدانید که سازگارترین رنگ های کفش برای آن رنگ مشکی، زرشکی و قهوه ای می باشد.

کفش مناسب برای کت و شلوار خاکستری تیره

سازگارترین رنگ ها برای کفش با به خوبی با کت وشلوار خاکستری تیره ست می شوند رنگ مشکی و زرشکی می باشد. توصیه می شود از پوشیدن کفش قهوه ای با این رنگ کت وشلوار خودداری کنید زیرا تناژهای مختلف رنگ قهوه ای وقتی با کت و شلوار خاکستری تیره پوشیده شود استایل را از رسمی بودن دور می کنند.

کفش مناسب برای کت و شلوار قهوه ای

مناسب ترین رنگ های کفش برای ست کردن با کت و شلوار قهوه ای رنگ قهوه ای و زرشکی می باشد. بهتر است از تناژهای مختلف رنگ قهو ه ای استفاده کنید. توصیه می شود رنگ کفش از رنگ کت و شلوار تیره تر باشد. از پوشیدن کفش مشکی با کت و شلوار قهو ه ای پرهیز کنید.

کفش مناسب برای کت و شلوار شامپاینی(کرم-استخوانی)

به طور کلی پوشیدن رنگ های روشن با این رنگ کت وشلوار ترکیب خوبی را ایجاد می کند. رنگ های از قبیل عسلی روشن، سفید و قهوه ای روشن با رنگ شامپاینی یا کرم استخوانی سازگاری دارند.